איזה סוגי רכבים אפשר להזמין בליסינג?

ניתן להזמין בליסינג כל רכב שתירצו. תוכלו לבחור רכב מאיזה יצרן שתבחרו על הרכב נתקין את המערכות והמרכב שאתם צריכים לעבודה שלכם. מחיר התשלום החודשי שתשלמו נגזר מעלות העמדת הרכב על הכבי. ככל שהרכב יותר יקר והמרכב שעליו יקר גובה התשלום החודשי יהיה בהתאם.

רכבי עבודה בליסינג תפעולי

אנחנו בגט ליס יכולים להעניק לכם שירות ליסינג תפעולי מלא לכל משאית שתרצו החל מרכבים במשקל 2 טון ועד רכבים במשקל של 32 טון. אנחנו נקנה את הרכב מהיבואן נרכיב עליו כל מה שצריך ונכין לכם אותו לעבודה. ממכם נצטרך התחייבות לעסקה של 60 חודשים.

 

איך מתחילים את התהליך ההזמנה?

לאחר יצירת הקשר הראשוני איתנו. נעשה איפיון מהיר לכלי הרכב שאתם צריכים. נבחר: סוג רכב, משקל כולל, אורך סרנים, אורך ארגז \ פלטה, אם זה ארגז סגור נאפיין עם צריך וילונות או ארגז קירור, כמה דלתות באיזה צד. איזה רצפה למשאית ועוד.

במידה וצריך רמפה למשאית נגדיר כושר הרמה של הרמפה, במשאיות קירור נתאים ארגז ויחידת קירור לצורך העבודה שלכם. לאחר שיש לנו מכלול של המשאית נוציא לכם הצעת מחיר וככה תדעו מה תהיה העלות החודשית של המשאית.

 

איך משלמים על עסקת ליסינג?

בעסקת ליסינג התשלום הוא תשלום חודשי כל חודש בדרך כלל בהוראת קבע. כמו כן נדרש לתת מקדמה בתחילת העסקה. גובה המקדמה משתנה בהתאם לסוג המשאית וסוג העסקה.

מחפשים שירות השכרה או ליסינג
השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
תוכן עניינים
כתבות בנושא
מה זה ליסינג?
מה זה ליסינג?

עסקאות ליסינג, על אף שהן נוטות להיות שונות בין