ליסינג למשאיות מנוף

אנחנו מבצעים גם עסקאות מימון וליסינג למשאיות מנוף. תקבלו מאיתנו רכב חדש בניילון עם מנוף חדש עליו. איזה רכב שתבחרו בכל משקל שתבחרו עם מנוף בכל גודל וסוג. אתם תשלמו לנו תשלום חודשי קבוע.

מה כוללת עסקת ליסינג תפעולי למשאית מנוף

אנחנו בונים עבורכם את המשאית מנוף שאתם צריכים. תוכלו לבחור איזה יצרן הרכב ואיזה דגם ומשקל. אנחנו משלמים ליבואן על הרכב ודואגים להרכיב לו את המרכב שאתם רוצים לעבודה שלכם. ישנם כמה מסלולי ליסינג למשאיות מנוף. בעסקה של ליסינג תפעולי מלא הכל באחריותנו אתם תצטרכו לשלם רק על הסולר. בעסקאות אחרות חלק מעלויות האחזקה של הרכב הם באחריותכם.

ליסינג מימוני למשאיות מנוף

במשאיות מנוף לרוב העסקאות הם יותר בכיוון של ליסינג מימוני מאשר ליסינג תפעולי. בגלל שזה רכב שצריך לדעת לעבוד איתו ובעבודה לא נכונה או לא מתאימה נגרם נזק למנוף. לרוב העסקאות שאנחנו עושים הם ליסינג מימוני שבו אנחנו אלו שמוציאים את הכסף בקניית הרכב והתקנת המנוף וכל הטיפולים\הנזקים שנגרמים למנוף או לרכב במהלך העבודה הם באחריות הלקוח. בעצם הלקוח משלם לנו כל חודש כסף ובנוסף הוא משלם במידת הצורך על האחזקה של הרכב והמנוף. בסוף התקופה לרוב הרכב נשאר אצל הלקוח.

איזה סוגי מנופים אפשר להוציא אצלנו בליסינג?

בגדול אנחנו יודעים לממן ולבנות כל רכב שתרצו. משאית מנוף זרוע או מנוף סל וגם מנופי הרמה המחיר החודשי שתשלמו יהיה בהתאם לעלויות בניית הרכב. ככל שהשלדה של המשאית והמרכב יותר יקרים אתם תשלמו יותר בכל חודש

ליסינג למשאית מנוף זרוע

אנחנו מבצעים עסקאות ליסינג למנופי זרוע בכל גודל ובכל משקל.

ליסינג למשאיות מנוף סל

גם למנופי סל אנחנו יודעים לתת לכם מענה. תקבלו מאיתנו רכב חדש בניילון עם מנוף חדש באיזה גודל שתירצו. ישאר לכם רק להביא עבודה ולצאת לעבוד.

ליסינג למשאית עם מנוף הרמה

גם למנוף הרמה אנחנו יודעים לתת לכם מענה. נבנה עבורכם את הרכב כולל המנוף. אפשר להזמין מאיתנו מנוף הרמה בעסקת ליסינג גם מנופים גדולים לקומות הגבוהות ביותר.

כמה זמן היתחיבות בעסקת ליסינג?

עסקת ליסינג זה עסקה ל5 שנים. בכל חודש במהלך ה5 שנים אתם תשלמו תשלום חודשי קבוע בכל חודש. את העסקה של הליסינג אפשר גם לבטל באמצע. במקרה של ביטול יהיה עליכם לשלם קנס בהתאם לזמן שבו יצאתם מהעסקה

כמה מקדמה צריך לתת עם חתימת עסקה?

עם חתימה העסקה משלמים סכום ששוה ל5 תשלומים חודשים. לצורך הדוגמא: עם התשלום החודשי על המשאית מנוף הוא 15,000 בחודש תצטרכו לשלם 15*5 שזה 75 אלף ש"ח מקדמה. בסוף ה5 שנים סכום המקדמה חוזר או שממשיכים איתו לעסקה חדשה.

לא נעשה לכל אחד עסקת ליסינג

עם תחילת ההתקשרות תבצע את הבדיקות שלנו על העבר הפיננסי של האדם או הגוף שרוצה להתחיל את העסקת ליסינג. אנחנו צריכים להיות בטוחים במאה אחוז שלא יהיה לנו עיכובים או אי עמידה בתשלומים ולכן מי יש לו עבר פיננסי בעייתי או אין לו יכולת להציב ביטחונות וערבויות לא נעשה איתו עסקת ליסינג.

מחפשים שירות השכרה או ליסינג
השאירו פרטים ונחזור אליכם

כתבות בנושא
מה זה ליסינג?
מה זה ליסינג?

עסקאות ליסינג, על אף שהן נוטות להיות שונות בין