ליסינג למשאיות

ליסינג למשאיות הוא דבר שהפך נפוץ בשנים האחרונות חברות רבות הבינו שלא בהכרח משתלם לקנות ולהחזיק את המשאית בעצמך ואולי באמת כדאי לעבור למסלול של ליסינג ולא להחזיק את המשאיות בצורה ישירה.  המאמר הבא נדבר על שירות הליסינג למשאיות ועל היתרונות והחסרונות.

יתרונות ליסינג למשאיות

 • מקבלים משאית חדשה ללא תפיסת מסגרת אשראי או אובליגו
 • אין התעסקות עם תחזוקת המשאית לאורך התקופה
 • חברת הליסינג אחראית לקנות ולמכור את המשאית
 • עובדים עם משאית נוחה וחדשה לאורך התקופה
 • הבנה כמה עולה לנו המשאית בכל חודש.

איזה סוגי רכבים ניתן להזמין?

בעסקת ליסינג אנחנו מזמינים את הרכב לפי הצורך שלכם. ניתן להזמין כל משאית שתרצו. משאית מאיזה סוג שתבחרו: איסוזו, דאף, מאן, וולבו, מרצדס, איווקו, רנו, סקנייה וכו'. ניתן לקבל מאיתנו שירותי ליסינג לרכבים בכל המשקלים.

סוגי מרכב שניתן להזמין:

 • ארגז יבש
 • ארגז קירור
 • ארגז וילונות
 • משאית פתוחה
 • משאית מנוף
 • משאית עפר
 • משאית גרר
 • ועוד

ניתן להזמין איזה מרכב שתרצו ארגז סגור או פתוח משאית מנוף או משאית בטון או משאית עפר כל משאית שתרצו. משאיות ארגז ניתן להזמין גם ארגזי קירור עם יחידות קירור והקפאה. לכל משאית יש אפשרות להזמין רמפה אידאולית כמובן. אנחנו נבנה לכם את המשאית לפי המשקל שתרצו לפי אורך ארגז או אורך הפלטה.

הכנת המשאית לפי הצרכים שלכם

ניקח דוגמא ללקוח שצריך ליסינג למשאית קירור נבחר סוג רכב לדוגמא איסוזו. משקל כולל של המשאית 12 טון, אורך ארגז 6 מטר, רמפה אידאולית כושר הרמה 1.5 טון, 2 דלתות צד בצד הנוסע, 2 פסי קשירה, מתקן לעגלת משטחים. ככה נראה מפרט טכני בסיסי למשאית אותה ניתן להזמין מחברת הליסינג שלנו.

לכמה זמן עסקת ליסינג תפעולי למשאית?

עסקת ליסינג תפעולי למשאית היא בדרך כלל לתקופה של 60 חודשים סה"כ 5 שנים. במהלך ה5 שנים האלו ישלם הלקוח תשלום חודשי קבוע כל חודש.

מה קורה אם רוצים להפסיק את עסקת הליסינג באמצע?

אין בעיה להפסיק את העסקה באמצע, תצטרכו רק לשלם עמלת ביטול על העסקה. גובה הדמי ביטול משתנים בהתאם לזמן שבו החלטתם להפסיק את העסקה. ככל שאתם תהיו קרובים לסיום העסקה הדמי ביטול יהיו נמוכים בהתאמה.

כמה משלמים מקדמה בעסקת ליסינג?

בעסקת ליסינג משלמים מקדמה בתחילת התקופה. גובה המקדמה הוא בדרך כלל בגובה של 6 תשלומים חודשיים של עסקת הליסינג התפעולי. לצורך הדוגמא עם הרכב שלקחתם העלות החודשית שלו היא 6,000 בחודש עם תחילת העסקה תצטרכו לשלם מקדמה של 6*6000 סה"כ 36,000 ש"ח.

מה קורה בסוף התקופה?

בסוף התקופה במידה ולא תירצו להמשיך לעסקה נוספת של ליסינג תקבלו בחזרה את המקדמה ששילמתם. למה בעצם אנחנו לוקחים מקדמה? המקדמה נועדה לבטח אותנו חברת הליסינג בשני דברים. 1. במקרה של הפרת חוזה וסיום ההתקשרות לפני סוף התקופה יהיה לנו כסף ביד לגבות עבור דמי הביטול של העסקה לפני הזמן. 2. בסוף התקופה לפעמים מתגלים נזקים במשאית או במרכב במידה והנזקים האלו קרו משימוש תקין ברכב אנחנו נספוג את הנזקים. במידה והנזקים נגרמו משימוש לא נכון ברכב תצטרכו אתם לשאת בהוצאות הנזקים שנגרמו.

 

מה באחריות חברת הליסינג?

חברת הליסינג אחראית לקנות את המשאית ולטפל בה את כל הטיפולים השוטפים. כגון: צמיגים, מצברים, שמנים, פילטרים, רצועות וכו'.

צמיגים: בדרך כלל מוגדר מראש כמה צמיגים יוחלפו במהלך התקופה באחריות חברת הליסינג במידה ויהיה בלאי וצורך להחליף את הצמיגים פעמים נוספות או צמיגים שנקרעו במהלך העבודה זה יהיה באחריותכם.

מצברים: בעסקה של 5 שנים בדרך כלל נתחייב לשני סטים של מצברים. חברות המצברים נותנות היום אחריות של 24-36 חודשים למצברים לכן סט חדש שמגיע עם הרכב ועוד החלפת סט נוסף במהלך התקופה אמור להספיק בלי בעיה.

טיפולים: במהלך תקופת הליסינג הרכב יצטרך להיכנס למוסך לטיפולים שוטפים בדרך כלל כל 25,000 ק"מ. טיפולים אלו נעשים כמובן במוסך מורשה של המשאית. מי הולך לעשות את הטיפול והאם מקבלים רכב חלופי ביום הטיפול זה כמובן דברים שכדאי לסגור מראש. בדרך כלל אתם אלו שתלכו למוסך ותדאגו לעשות את הטיפולים בזמן.

 

מי יכול לנהוג ברכב?

מה גיל הנהג שרשאי לנהוג במשאית בעסקת ליסינג? כל נהג שרשאי לנהוג ברכב לפי פוליסת הביטוח של הרכב.   כמובן שחלק מחוזה הליסינג ומחיר העסקה תלוי גם בפוליסת הביטוח ובגיל הנהג שצפוי לנהוג ברכב. במידה ואתם רוצים שנהג צעיר יחסית ינהג על הרכב אין בעיה! קחו רק בחשבון שזה מעלה את מחיר הביטוח החובה והמקיף והתשלום החודשי שלכם יעלה בהתאמה.

 

 

 

 

מחפשים שירות השכרה או ליסינג
השאירו פרטים ונחזור אליכם

כתבות בנושא
מה זה ליסינג?
מה זה ליסינג?

עסקאות ליסינג, על אף שהן נוטות להיות שונות בין