ליסינג תפעולי או ליסינג מימוני מה כדאי?

מאמר מידע שמסביר על ההבדל בין ליסינג תפעולי לבין ליסינג מימוני ומה כדאי לכם לעשות במקרה שלכם.

בואו נתחיל להבין מה ההבדל בין ליסינג תפעולי לליסינג מימוני.

מה זה ליסינג תפעולי?

ליסינג תפעולי מלא משמעותו שחברת הליסינג אחראית באופן מלא לקנייה ואחזקת הרכב. חברת הליסינג תהיה זאת שמשלמת על הרכב ועל המרכב. הרכב יהיה רשום על שם חברת הליסינג ולא על הלקוח המשלם. באחריות חברת הליסינג לקנות את הרכב להתקין את המרכב שאתם צריכים ולתת לכם רכב מוכן לעבודה. בזמן שהרכב אצלכם באחריות חברת הליסינג לשלם על כל ההוצאות של הרכב חוץ מסולר. הם ישלמו את הביטוח את הטיפולים את הצמיגים את הבלאי את הכל.

מה קורה בסוף תקופת הליסינג התפעולי?

בסוף תקופת הליסינג הרכב נשאר בבעלות חברת הליסינג. במידה ותרצו לעשות עסקה נוספת ולהמשיך את עסקת הליסינג חברת הליסינג תדאג לכם לרכב חדש כדי שתוכלו להמשיך לעבוד ללא הפרעה וכמעט ללא תקלות.

יתרונות בליסינג תפעולי

  • לא תופס מסגרת אשראי או אובליגו
  • אין שום התעסקות או תשלומים עם תחזוקת הרכב
  • בסוף התקופה ממשיכים לעסקה חדשה ומקבלים רכב חדש

 

מה זה ליסינג מימוני?

בליסינג מימוני חברת הליסינג מאפשרת ללקוח פריסת תשלומים נוחה לפי היכולת שלו. בחלק מהמקרים גם ללא מקדמה בכלל. בסוף התקופה יש ללקוח אפשרות לקנות את הרכב מחברת הליסינג. תנאי התשלום בדרך כלל הם: מקדמה בתחילת העסקה, תשלום חודשי קבוע, תשלום יתרה נוספת בסוף התקופה, במסלול של ליסינג מימוני ברגע שתשלימו את התשלום הרכב יעבור להיות בבעלותכם. כל נושא האחזקה של הרכב במהלך תקופת הליסינג הוא באחריותכם. חלק מחברות הליסינג את הביטוח עושות בעצמם או שדורשות שיעבוד לפוליסה של המקיף.

יתרונות במסלול ליסינג מימוני

  • בסוף התקופה יש אפשרות לקנות את הרכב שנסעת עליו
  • קניית רכב בתשלומים ללא תפיסת מסגרת
  • תחזוקה של הרכב בעצמך ללא תלות במוסך ושירותי חברת הליסינג

 

לסיכום מה כדאי?

אם אתם מחפשים אפס כאבי ראש ומוכנים לשלם קצת יותר מומלץ ללכת על עסקת ליסינג תפעולי. במידה ואתם רוצים לקנות רכב חדש ואין לכם את היכולת לקחת הלוואה או שאתם עוד מתלבטים אם כדאי לקנות את הרכב ולהחזיק בו בצורה ישירה.  ליסינג מימוני יכול להיות פתרון מצויין עבורכם. חברת הליסינג תדע לתת לכם רכב בתנאי תשלום נוחים ובסוף התקופה במידה ותרצו תוכלו לקנות את אתו הרכב שנסעתם עליו לאורך התקופה במחיר מצויין.

 

מחפשים שירות השכרה או ליסינג
השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
תוכן עניינים
כתבות בנושא
מה זה ליסינג?
מה זה ליסינג?

עסקאות ליסינג, על אף שהן נוטות להיות שונות בין